top of page
AEnB2Up9-ypQh8_j2IWivp6_t-nYWhnaC6M29ALqNiGJPqw4p5Yxb1GvaS-QW0uJc8p8kPwSCe9Y8iZaVIJsid539Z

6-tygodniowa oferta PREMIUM 

Ta forma wsparcia została zaprojektowana specjalnie dla mężczyzn sukcesu, którzy napotykają trudności z radzeniem sobie z ciężkimi emocjami, skomplikowaną przeszłością oraz sprawami związanymi z relacjami. Ci mężczyźni mogą mieć trudności z przyciągnięciem i utrzymaniem satysfakcjonujących związków, często powtarzając te same wzorce w swoim życiu zarówno romantycznym, jak i społecznym.

MOJA oferta jest skierowana do mężczyzn, którzy są gotowi na prawdziwe zmiany w swoim życiu i są otwarci na rozwój osobisty oraz duchowy. Moje podejście opiera się na konkretnych działaniach, które prowadzą do rzeczywistych rezultatów, umożliwiając moim klientom osiągnięcie harmonii i satysfakcji w życiu osobistym.

Odnajdź swoją męskość i stań się prawdziwym mężczyzną, czyli jak przyciągnąć związek marzeń (ulepszyć istniejący) i zmienić swoje relacje z innymi na lepsze w 6 tygodni.

 

Jeżeli:

 

Jesteś mężczyzną, który stawia swój własny rozwój na pierwszym miejscu. Masz problemy w relacjach i ciągle przyciągasz te same doświadczenia. Utknąłeś w cyklu powtarzających się zdarzeń romantycznych. Masz problem z odpuszczeniem przeszłości i zrozumieniem swoich emocji jako mężczyzna. To powoduje, że boisz się być sobą, co prowadzi do nieautentycznych relacji.

 

Na głębokim poziomie masz przekonania, że "mężczyźni nie płaczą", "emocje są tylko dla kobiet", "jeśli pokażę innym moją wrażliwą stronę, to będzie oznaczać, że nie jestem prawdziwym mężczyzną, przecież prawdziwy mężczyzna jest twardzielem".

 

Nie wiesz, dlaczego ciągle przyciągasz relacje, które ciebie wykorzystują, są nie wspierające i po prostu są męczące. Ciągle powtarzasz cykl powtarzających się fiask związkowych.

 

Masz już tego dość.

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

Odpowiedź jest prosta: brak zrozumienia twoich emocji i zapomnienie, czym jest twoja męskość, to powody twoich problemów w relacjach. Bez zrozumienia swoich emocji nie stworzysz życia, które jest harmonijne i satysfakcjonujące. Bez zrozumienia twoich emocji nie masz pełnego dostępu do swojej męskości, w rezultacie wszystko to prowadzi do BRAKU AUTENTYCZNYCH relacji romantycznych.

 

Jak możemy to zmienić? 

 

Proste, czyli 3 kroki Jak przyciągnąć związek marzeń (ulepszyć istniejący) i zmienić relacje z innymi na lepsze.

 

1-Poznasz prawdziwą naturę emocji.

2-Odpuścisz przeszłość i to, co Cię trzyma.

3-Odkryjesz swoją męskość i zaczniesz kreować relacje które pragniesz. 

 

WSPÓŁPRACA ZE MNĄ DA CI NAMACALNE REZULTATY: 

 • Przyciągniesz autentyczny związek romantyczny, który spełni twoje potrzeby i będzie oparty na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu.

 • Zrozumiesz swoje emocje, co umożliwi ci bardziej świadome i głębsze relacje z innymi ludźmi.

 • Przerwiesz cykl powtarzania przeszłości i zakończysz toksyczne związki raz na zawsze.

 • Staniesz się magnetyczny dla relacji romantycznych oraz innych relacji interpersonalnych.

 • Odrzucisz opinie innych i przyjmiesz postawę "FUCK DAT SHIT" jako swoje motto.

 • Nauczysz się radzić sobie z przekonaniami, które hamują twój rozwój zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym.

 • Doświadczysz większej ilości przyjemności zarówno w życiu, jak i w sferze seksualnej.

 • Odkryjesz, co to znaczy być mężczyzną i jak korzystać z twojej boskiej męskiej energii, co przyczyni się do większej radości i wewnętrznego spokoju.

 • Poprawisz relacje z najbliższymi, rodziną oraz przyjaciółmi, podnosząc wszystkie relacje na wyższy poziom.

 • Nauczysz się budować autentyczne relacje zarówno w relacjach damsko-męskich, jak i męsko-męskich.

 • Rozwiniesz swoją intuicję i zacieśnisz więź z duchowością, pozwalając sobie na większą radość życia poprzez odpuszczenie poczucia winy i grzechu.

 • Nauczysz się rozwiązywać konflikty w relacjach, budując zdrowe i trwałe więzi.

 • Staniesz się panem swojego życia, radząc sobie z ograniczającymi przekonaniami i wewnętrznym oporem, co pozwoli ci osiągnąć pełnię potencjału.

DLA KOGO TA OFERTA NIE JEST: 

Jeśli jesteś mężczyzną, który uważa, że może kupić sobie związek, jesteś arogancki, sfrustrowany, lubisz przekładać odpowiedzialność na innych, często wpadasz w syndrom ofiary, nie chcesz się zmieniać, jesteś konfliktowy i lubisz przekraczać czyjeś granice - ta oferta ZDECYDOWANIE NIE jest dla CIEBIE. 

IDEALNA OFERTA DLA: 

Jeśli jesteś mężczyzną, który jest zdeterminowany zmienić swoje relacje, nie obawiasz się pracy na głębokim poziomie, jesteś otwarty na doświadczenie trudności emocjonalnych i rozwiązanie ich raz na zawsze, jesteś zdyscyplinowany, bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje życie, znasz świat rozwoju duchowego i osobistego (nie jesteś laikiem) oraz szanujesz granice innych - ta oferta jest DLA CIEBIE.

DODATKOWE INFORMACJE: 

 • 12 spotkań do 60-minut 

 • Masz do mnie ekskluzywny dostęp na platformie whatsapp (wsparcie audio)

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY,

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ.

bottom of page