top of page
AEnB2Up9-ypQh8_j2IWivp6_t-nYWhnaC6M29ALqNiGJPqw4p5Yxb1GvaS-QW0uJc8p8kPwSCe9Y8iZaVIJsid539Z

"3 KROKI JAK STAĆ SIĘ PEWNYM SIEBIE MĘŻCZYZNĄ I PRZYCIĄGNĄĆ IDEALNY ZWIĄZEK"

Warsztat rozwojowy dla mężczyzn, którzy są gotowi PRZYCIĄGNĄĆ MIŁOŚĆ I STAĆ SIĘ PEWNYM SIEBIE MĘŻCZYZNĄ. Ta przestrzeń dla tych, którzy są gotowi zrozumieć swoje emocje i odpuścić przeszłość, która stoi im na przeszkodzie do zaufania, wewnętrznej harmonii i zobaczenia w sobie wartości.

 

Emocje- czyli klucz do wolności w życiu i relacjach jako mężczyzna. 

 

Zrozum swoje emocje, naucz się, jak sobie z nimi radzić, i przestań oddawać im swoją moc. Twoja trudna przeszłość wcale nie musi determinować twojej teraźniejszości i przyszłości. Dowiedz się, jak radzić sobie z trudną przeszłością, kontrolującymi emocjami i jak możesz przyciągnąć idealny związek.

AEnB2Up9-ypQh8_j2IWivp6_t-nYWhnaC6M29ALqNiGJPqw4p5Yxb1GvaS-QW0uJc8p8kPwSCe9Y8iZaVIJsid539Z

Jeśli: 

 

Brakuje ci pewności siebie w relacjach, ciągle trafiasz na nieidealne związki. Boisz się otworzyć na miłość, boisz się zaufać ponownie. Z całego serca pragniesz związku, niestety ciągle trafiasz na ścianę. Nie potrafisz otworzyć się na drugą osobę, co powoduje że odpychasz związki.

 

Ciągle „starasz” się o związek. Szukasz non stop, jesteś na różnych aplikacjach, chodzisz na randki, a nadal nic. Jesteś w ciągłym poszukiwaniu relacji.

 

W głębi serca uważasz, że jesteś skazany na samotność, bo prawdziwa miłość nie istnieje. Boisz się zaufać innym, boisz się otworzyć na innych. Jesteś poraniony emocjonalnie i nie wiesz, jak to wszystko ogarnąć.

 

W twojej rzeczywistości ciągle doświadczasz ściany. Robisz wszystko, co powinieneś, aby „być w związku”, chodzisz na randki, korzystasz z wielu aplikacji randkowych, i nadal nic.

 

Myślisz, że to zależy od tego, jak wyglądasz, jak się komunikujesz… ile masz pieniędzy. Dużo osób mówi ci po prostu, abyś był pewny siebie. Abyś po prostu uwierzył w siebie. Abyś stał się samcem alfa, abyś zmienił to, kim jesteś, bo musisz dopasować się do definicji prawdziwego mężczyzny. Na jakimś poziomie boisz się miłości.

To ta przestrzeń jest dla CIEBIE.

Mój program "3 KROKI JAK PRZYCIĄGNĄĆ IDEALNY ZWIĄZEK"  przeprowadzi cię krok po kroku przez podróż w głąb siebie, co spowoduje, że przyciągniesz idealny związek do siebie z łatwością.

 

Aby stać się magnetycznym mężczyzną i przyciągnąć autentyczny związek, jedynie co musisz zrobić to stać się autentycznym.

 

Ale jak??? To wszystko zależy od tego, jak widzisz siebie. Czy czujesz swoją pewność siebie? Czy widzisz swoją wartość? Czy uważasz, że zasługujesz na to?

 

Potrzebujesz odpuścić ramy i siniaki, które masz na sercu. Odpuścić te przekonania, które blokują cię przed zaufaniem i otworzeniem się na innych.

 

3 kroki jak przyciągnąć idealny związek do siebie:

1) Odpuść przeszłość i siniaki na sercu.

2) Odkryj swoją autentyczność.

3) Zaproś idealny związek.

 

Twoim problemem jest to, że nie skupiasz się na prawdziwej przyczynie tego, że nie pozwalasz sobie na miłość. W momencie, gdy ty odpuścisz przeszłość, pogodzisz się ze swoimi emocjami i odnajdziesz swoją autentyczność, będziesz w domu!!!

 

Związek się pojawi, ponieważ nie będziesz go hamować. Nie będziesz przeszkadzał tej energii, aby ona się pojawiła.

 

Chcesz idealnego związku, który będzie dla was obojga perfekcyjny. Związek, który jest dopasowany do twoich potrzeb, marzeń i wewnętrznych wartości.

 

Boisz się skonfrontować z prawdziwym problemem, którym jest brak autentyczności. Brak otwarcia na innych. Brak miłości do samego siebie.

 

Każdy zasługuje na miłość - ty też możesz sobie pozwolić na nią.

 

Jeżeli czujesz, że to jest o Tobie, świetnie trafiłeś.

6.png

INWESTYCJA :

£250

Wiem, że jesteś tu, aby zaprosić idealny związek, nie po to, aby nie być samotnym… nie po to, aby wypełnić dziurę samotności.

 

Oferuję ci mój program...

 

Dzięki niemu nauczysz się, jak odpuścić przeszłość, ogarnąć swoje emocje i raz na zawsze uwolnić się od „tego, co było” - co spowoduje, że nie będziesz hamować się w relacjach i ich odpychał.

 

Otworzysz się na miłość i zaufasz sobie - co spowoduje, że staniesz się „widoczny energetycznie” dla tej drugiej osoby.

 

Odkryjesz swoje wartości i głębokie potrzeby, co da ci klarowność, jaki związek tak naprawdę chcesz. Im lepiej wiesz, czego pragniesz, tym łatwiej jest ci znaleźć taką osobę.

 

Zyskasz narzędzia pracy ze swoimi emocjami, co spowoduje, że nie będziesz niewolnikiem swoich emocji i odkryjesz, czym tak naprawdę są twoje emocje. To uwolni cię od sytuacji, gdzie ty projektujesz swoje emocje na innych, gdy zrozumiesz swoje emocje, pozbędziesz się wielu konfliktów w relacjach.

 

Odkryjesz swoją autentyczną męskość, co pozwoli ci na stanie się pewnym siebie mężczyzną, który wie, czego pragnie, i potrafi być emocjonalnie dostępny w jego związkach. Spowoduje to,

 

 że twoje (wszystkie) relacje wejdą na jeszcze lepszy poziom.

 

Nauczysz się, jak kreować idealne relacje i od czego zależy sukces w związku. Dostaniesz narzędzia, aby zrozumieć lepiej siebie, co spowoduje lepsze zrozumienie w twoich związkach.

 

Staniesz się spokojnym mężczyzną, który zna swoją wartość - jako skutek uboczny nie będziesz zgadzał się na relacje, które nie są idealne. Znając swoją wartość, znasz swoje standardy i się ich trzymasz.

 

Gdy usuniesz przeszkody, które stoją na twojej drodze do idealnego związku, ten związek się pokaże. Bardzo szybko!

 

Możesz czekać na to, aby zająć się tym później. Albo możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Otrzymasz formułę, która działa. Krok po kroku przejdziesz przez różne krainy, które pozwolą ci na otworzenie się na idealny związek, odpuszczenie hamulców, które cię powstrzymują, i odkrycie siebie na nowo.

 

Możesz wydać setki tysięcy funtów na książki, szkolenia, terapię i inne formy pomagania sobie… albo możesz przejść mój program i otrzymać narzędzia, wiedzę, która da ci tego, czego pragniesz.

Człowiek z garnitur i krawat

CO DOKŁADNIE ZNAJDUJE SIĘ W MOIM PROGRAMIE?

 

KROK 1 - Warsztaty, które pomogą ci w odpuszczeniu twojej przeszłości i pogodzeniu się z twoimi emocjami.

 

KROK 2 - Warsztaty, które pomogą ci w odnalezieniu swojej autentycznej męskości i staniu się prawdziwym mężczyzną.

 

KROK 3 - Warsztaty, które powiedzą ci krok po kroku, jak PRZYCIĄGNĄĆ idealny związek z łatwością.

 

Oferta dla mężczyzn, którzy są wytrwali i gdy postanowią coś, to tego się trzymają. Ta praca wymaga od ciebie wytrwałości, poruszamy bardzo mocne tematy i przekonania. Co powoduje, że wiele osób ucieka od tych tematów. Ta oferta jest dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego pragną, i nie boją się tego zdobyć. Są odważni i mają gotowość na zmianę.

 

Oferta NIE JEST DLA mężczyzn, którzy pragną szybkiego rozwiązania i w ciągu 3 dni chcą już mieć ten związek. Najlepiej, jakby ten związek był już na wczoraj. Jeśli nie jesteś wytrwały i masz przekonanie, że ten program sam magicznie rozwiąże wszystkie twoje problemy, to zdecydowanie ta oferta nie jest dla ciebie.

 

Rozumiem cię, jeśli miałeś nieudane relacje w przeszłości, i nadal są one dla ciebie delikatnym tematem, to może być to ciężkie, aby otworzyć się na miłość i wpuścić drugą osobę do twojego serca. Ale… ile można… ile jeszcze będziesz karał się za to, co było kiedyś. Jak długo nie będziesz pozwalał sobie na związek?

 

Tak serio się pytam!

 

Ile jeszcze musisz cierpieć, aby w końcu pozwolić sobie na stanie się pewnym siebie mężczyzną i posiadanie związku, który jest dla ciebie dostępny.

 

Twoja decyzja… możesz oddawać swoją moc swojej przeszłości, emocjom i temu, co było… ALBO ZDECYDOWAĆ!

 

CO JEST W MOIM PROGRAMIE?

 

PROGRAM AUDIO, podzielony na 3 części (3 KROKI), który pozwoli ci na przyciągnięcie idealnego związku z łatwością.

 

1. Odpuść Przeszłość I Ogarnij Swoje Emocje

2. Stan Się Pewnym SIEBIE MĘŻCZYZNĄ.

3. Przyciągnij Idealny Związek Z Łatwością.

 

**Bonusy:**

3 dniowe wyzwanie: Jak pozbyć się negatywnych emocji i stanąć w swojej pewności siebie. 

bottom of page