top of page
ZROZUM EMOCJE

ZROZUM EMOCJE

MĘSKIE EMOCJE - NARZĘDZIOWNIK


MĘSKIE EMOCJE- praktyczne sposoby na poradzenie sobie z silnymi negatywnymi emocjami.

3-częściowy warsztat online.


Ten rodzaj współpracy jest stworzony dla mężczyzn sukcesu, którzy nie potrafią poradzić sobie z ciężkimi emocjami, trudną przeszłością i totalnie nie radzą sobie w relacjach.

Oferta stworzona dla mężczyzn gotowych na prawdziwe rezultaty i namacalne ZMIANY w ich życiu. Ten rodzaj współpracy jest stworzony  dla osób otwartych na ich rozwój duchowy i osobisty.


WSPÓŁPRACA ZE MNĄ DA CI NAMACALNE REZULTATY:


- zrozumiesz swoje emocje-co spowoduje, że będziesz kreował BARDZIEJ  świadome relacje z innymi


- nie będziesz powtarzał przeszłości i raz na zawsze ją zamkniesz (skończysz z toksycznymi związkami)


-  staniesz się magnetyczny na relacje romantyczne i nie tylko


-  uwolnisz się od opinii innych  / - FUCK DAT SHIT - stanie się twoim mottem !


- zrozumiesz jak radzić sobie z przekonaniami, które nie pozwalają ci na wejście na jeszcze lepszy poziom życia / biznesie- otworzysz się na doświadczenie większej ilości przyjemności w życiu i seksie


-ulepszych związki z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi (wszystkie relacje w twoim życiu wejdą na jeszcze lepszy poziom)


- nauczysz się jak nawiązać autentyczne kontakty w relacji damsko-męskie // męsko- męskie


- staniesz się świadomy swojej intuicji i po lepszych kontakt z bogiem (odpuścisz poczucie winy i grzechu, które blokuje cię przed większą rozkoszą w życiu)


-nauczysz się rozwiązywać konflikty w relacjach


-staniesz się panem swojego zycia- będziesz wiedział jak radzić sobie z ograniczającymi przekonaniami, twoim wewnętrznym oporem


- zrozumiesz swój gniew i poradzisz sobie z negatywnymi emocjami - spowoduje to, ze będziesz wiedział jak poradzić sobie w sytuacjach wysoko emocjonalnych


DLA KOGO TA OFERTA NIE JEST:


Jeśli jesteś mężczyzną, który uważa, że może sobie kupić związek, jest arogancki, sfrustrowany, lubi przewalać odpowiedzialność na innych, często wpada w syndrom ofiary, nie chce się zmienić , jest konfliktowy i kocha przekraczać czyjeś granice - to ta oferta ZDECYDOWANIE , nie jest dla CIEBIE.


IDEALNA OFERTA DLA:


Jeśli jesteś mężczyzną , który jest zdeterminowany, aby zmienić swoje relacje, nie boisz się pracy na głębokim poziomie, masz otwartość na wejście w siniaki / zadrapania i rany emocjonalne i ROZWIĄZANIE ICH RAZ NA ZAWSZE, jesteś zdyscyplinowany , bierzesz odpowiedzialność za swoje życie w 100%, świat rozwoju duchowego i osobistego jest dla ciebie znany (nie jesteś laikiem), szanujesz granice innych. - to ta oferta jest DLA CIEBIE.


DODATKOWE INFORMACJE:


Otrzymasz 3 osobne warsztaty z technikami jak poradzić sobie z negatywnymi emocjami, jak zaprzyjaźnić sobie z gniewem i odpuścić trudne emocje.INWESTYCJA : 1 X £310

---ZAINWESTUJ TERAZ - PAYPAL


2X £170

---ZAINWESTUJ TERAZ - PAYPAL


bottom of page