top of page
WEWNĘTRZNA HARMONIA

WEWNĘTRZNA HARMONIA

ZAUFAJ SOBIE I BOGU

Uwolnij się od poczucia winy i wstydu. Zacznij słuchać swojego wewnętrznego kompasu , zaufaj bogu i pozwól sobie na kreacje jeszcze lepszego poziomu życia.


Dla mężczyzn którzy maja dobre życie, ale pragną zaglebic się w jeszcze głębszy / lespszy poziom w każdej dziedzinie ich rzeczywistości od relacji , przez biznes do finansów.


Oferta stworzona dla mężczyzn gotowych na prawdziwe rezultaty i namacalne ZMIANY. Ten rodzaj współpracy jest stworzony  dla osób otwartych na ich rozwój duchowy i osobisty.


WSPÓŁPRACA ZE MNĄ DA CI NAMACALNE REZULTATY:


- Przestaniesz hamować się przed jeszcze lepszy życiem wyjdziesz z przekonania , ze dobrze jest jak jest


-Odnajdziesz swoje osobiste połączenie z bogiem - odpuścić stresowanie się , chęć kontroli i poczucie grzeszności.


-Skończysz z odczuwaniem poczucia winy w stosunku do twoich pragnień materialnych i nie.


-Odnajdziesz harmonie w twoim życiu , zaczniesz słuchać się swojego wewnętrznego głosu i staniesz się nie do powstrzymania


-Zrozumiesz ze jesteś bogiem swojego życia i nie musisz żyć tak jak wszczyscy


-Staniesz się lepszym ojcem , partnerem , wspólnikiem , szefem , przyjacielem etc.


-Dojdziesz do głębokiego zrozumienia ze możesz mieć jeszcze lepsze życie pełne miłości , zaufania i spokoju.


-Zaufasz sobie na jeszcze głębszym poziomie -- zamiast płynąc pod prąd życia nauczysz się jak surfować na falach życia.


-Odnajdziesz esencje tego kim jesteś (( znajdziesz swoja iskrę bożą i twoje naturalne talenty))


-Będziesz po prostu wiedział ze zaslugujesz na wsyztsko czego pragniesz , będziesz miał połączenie z bogiem i sobą plus odkryjesz jak utrzymać swój wewnętrzny spokój


DLA KOGO TA OFERTA NIE JEST:


Jeśli jesteś mężczyzną, który jest arogancki, sfrustrowany, lubi przewalać odpowiedzialność na innych, często wpada w syndrom ofiary, nie chce się zmienić , jest konfliktowy i kocha przekraczać czyjeś granice - to ta oferta ZDECYDOWANIE , nie jest dla CIEBIE.IDEALNA OFERTA DLA:


Jeśli jesteś mężczyzną , który jest zdeterminowany, aby zmienić swoje relacje, nie boisz się pracy na głębokim poziomie, masz otwartość na wejście w siniaki / zadrapania i rany emocjonalne i ROZWIĄZANIE ICH RAZ NA ZAWSZE, jesteś zdyscyplinowany , bierzesz odpowiedzialność za swoje życie w 100%, świat rozwoju duchowego i osobistego jest dla ciebie znany (nie jesteś laikiem), szanujesz granice innych. - to ta oferta jest DLA CIEBIE.


DODATKOWE INFORMACJE:


  • Otrzymasz ; 12- częściowy program ZAUFAJ SOBIE I BOGU (HARMONIJNY SUKCES)  -- zaczniesz ufać sobie , bogu i twojemu wewnętrznemu kompasowi. - PROGRAM skada się z 3 osobnych programów WEWNĘTRZNA HARMONIA , ZAUFAJ SOBIE I BOGU I HARMONIJNY SUKCES MĘŻCZYZNY MOCY! INWESTYCJA: 

1 x £1100

---ZAINWESTUJ TERAZ - PAYPAL


2X £600

---ZAINWESTUJ TERAZ - PAYPALbottom of page