top of page
UKOCHAJ PIENIĄDZE I ODPUŚĆ DŁUGI!

UKOCHAJ PIENIĄDZE I ODPUŚĆ DŁUGI!

UKOCHAJ PIENIĄDZE I ODPUŚĆ DŁUGI!

(ENERGETYKA PIENIĄDZA)


ODPUŚĆ POCZUCIE WINY I WSTYDU W TEMACIE PIENIEDZY - ZACZNIJ GENEROWAĆ WIEKSZE ILOŚCI PIENIĘDZY Z ŁATWOŚCIA LEKKOŚCIA I PRZYJEMNOŚCIA.Ten rodzaj współpracy jest stworzony dla mężczyzn sukcesu, którzy nie potrafią poradzić sobie z ciężkimi emocjami, trudną przeszłością i totalnie nie radzą sobie w relacjach.

Oferta stworzona dla mężczyzn gotowych na prawdziwe rezultaty i namacalne ZMIANY w ich życiu. Ten rodzaj współpracy jest stworzony  dla osób otwartych na ich rozwój duchowy i osobisty.WSPÓŁPRACA ZE MNĄ DA CI NAMACALNE REZULTATY:- Odpuścić poczucie winy w stosunku do pieniędzy i bogactwa -- przestaniesz hamować się przed generowaniem pieniędzy


- twoja sytuacja finansowa ulegnie drastycznej zmianie na plus zrozumiesz dlaczego nie pozwalales sobie na bycie bogatym


- zrozumiesz prawdziwa naturę pieniądza - poznasz go i będziesz wiedział jak się z nim komunikować


- odpuścić poczucie grzechu które sprawia , ze nie pozwalasz sobie na życie które pragniesz.


- odpuścić strach i negatywne emocje na temat siebie , pieniędzy i twoich marzeń


- będziesz wiedział jak najbardziej optymalnie generować pieniędze w twoim przypadku


- odkryjesz jak wszystko jest wszystkim i jak twoje przekonania na temat pieniądza przekładają się na inne dziedziny twojego życia.-- zmieniamy to , BARDZO SZYBKO.DLA KOGO TA OFERTA NIE JEST:


Jeśli jesteś mężczyzną, który jest arogancki, sfrustrowany, lubi przewalać odpowiedzialność na innych, często wpada w syndrom ofiary, nie chce się zmienić , jest konfliktowy i kocha przekraczać czyjeś granice - to ta oferta ZDECYDOWANIE , nie jest dla CIEBIE.

To nie jest program jak generować pieniądze , jak inwestować itp. To jest przestrzeń na zajrzenie i rozwiązanie przyczyny dlaczego nie pozwalasz sobie na generowanie pieniędzy.


IDEALNA OFERTA DLA:


Jeśli jesteś mężczyzną , który jest zdeterminowany, aby zmienić swoje relacje, nie boisz się pracy na głębokim poziomie, masz otwartość na wejście w siniaki / zadrapania i rany emocjonalne i ROZWIĄZANIE ICH RAZ NA ZAWSZE, jesteś zdyscyplinowany , bierzesz odpowiedzialność za swoje życie w 100%, świat rozwoju duchowego i osobistego jest dla ciebie znany (nie jesteś laikiem), szanujesz granice innych. - to ta oferta jest DLA CIEBIE.


DODATKOWE INFORMACJE:


  • 14 dniowy warsztat (ukochaj pieniądze) -- 13 treningów plus praca mindsetowa na każdy dzień.


INWESTYCJA : 1X £350

---ZAINWESTUJ TERAZ - PAYPAL


2X £190

---ZAINWESTUJ TERAZ - PAYPAL

bottom of page